Esitage Taotlus SMS-money

Nii väikeste laenude puhul võivad laenude väljastajad lisada aga hoopis mõne kindla summa laenatavale summale, mis tuleb laenuperioodi lõppedes tasuda. Kiirlaenudega tegeleva ettevõtte seisukohalt on see väga mõistlik, sest võetakse ju suur risk, kui laenatakse raha ebakindlale isikule. Krooni ajal oli olukord lausa nii hull, et kui võeti laenu krooni, tuli teenuse eest maksta krooni lisaks.

Et aga laen sobiks veelgi rohkematele isikutele, ei nõuta laenu võtmisel mitte mingit tagatist. Veider ongi see, et lepingut vormistada on imelihnte kuid sellega kaasnevad tagajärjed võivad väga tõsised olla. Oluline on jälgida intresseOluline on jälgida intresse, mis kiputakse tavaliselt unustama.

Samas kui hakata mõtlema, et kiirlaen on tõesti võimalik väga kiiresti ja lihtsalt võtta, on mõned inimesed nõus sellise teenuse eest maksma ning mõistavad, milline vastutus lasub lepingu allkirjastamisel laenuandjale. Kõik see toimub muidugi tingimusel, et taotletud laenud on tagastatud õigeaegselt. Tavaliselt kasutatakse uute klientide meelitamiseks päevaseid intresse või väikese kirjaga teksti, kus on kirjas tegelikud kohustused ja lepingu tingimused, mida enamik meist esmapilgul ei märkaks.

Kõige raskem on neil, kes soovivad võtta laenu ilma töökohata või omades halba krediidiajalugu. Kui teil on regulaarne sissetulek, kindlus enda maksevõimetes ja selge arusaam kohustuste täitmisest, siis kiirlaenude kasutamine ei tekita teie jaoks mingit probleemi. Kui teil aga kohusetunne puudub, siis me soovitame teil laenu mitte võtta!

Esitage taotlus CreditStar. Esitage taotlus SMS-money.

Algus Kiirlaen Laenud ilma tagatiseta. Kiirlaen nagu ka muud tüüpi laenud, on reguleeritud Eesti Vabariigi eeskirjadega. Tihti on sms laen ka lepingutasuvaba ning uute klientide meelitamiseks pakuvad ettevõtted sellist laenu esimesel korral ka ilma intressita või siis madalate tasudega, näiteks laenutasuga 1 euro. Esitage taotlus CreditStar. Esitage taotlus SMS-money. Esitage taotlus Ekspressraha. Esitage taotlus.

SMS laenu andvaid ettevõtteid on tegelikult palju rohkemgi, need leiate kui kirjutate Google otsingumootorisse sms laen, samuti leiate nii veel mitmeid teisigi veebilehti, kus kiirlaenusid omavahel võrreldakse. Kokku on Eestis seaduslikke sms laenu andvaid ettevõtteid 30 ringi. Sellised laenuandjad teevad kiirlaenude võtmise ohutuks ja kiireks rahasüsti saamise viisiks. Kokkuvõttes võib öelda, et kiirlaenudel on nii plusse kui ka miinuseid, kuid teatud olukordades võib nende võtmine olla mõistlik.

See, kas kiirlaen on just teile sobiv valik, sõltub teie isiklikust rahalisest seisust ning olemasolevate kohustuste hulgast. Mis muudab, on see, kas sul jääb iga kuu piisavalt raha selleks, et tasuda ka kodulaenu kuumakseid. Selleks, et välja selgitada, kas su rahaline seis on piisav kodulaenu võtmiseks isegi pärast kiirlaenu võtmist, uuri lähemalt oma maksimaalse laenusumma arvutamist. Kas teadsid, et kiirlaenud on ühed kõige populaarsemad tagatiseta laenud Eestis?

Pangast laenu võtmine on üsna tülikas ja summad on suuremad.

Laenu saab otseses mõttes lihtsalt laenutaotluse alusel! Kiirlaenu võttes ei pea sa riskima vara kaotamisega – seni, kuni saad laenu korralikult tagasi maksta, on kõik hästi. Pangast laenu võtmine on üsna tülikas ja summad on suuremad. Mis teha siis, kui palgapäevani on jäänud vaid paar päeva, kuid raha on hädasti vaja? Just siis aitavad sellised kiired laenud – kõige väiksem laen hakkab juba 50 eurost ja ulatub euroni!

See tähendab, et saad laenuga katta nii pisemad kulud kui ka teha mõne suurema väljamineku, olgu selleks kas või uus sõiduvahend või kiireloomuline remont. Pea aga meeles, et päris esimesel laenamisel ei pruugita anda korraga nii suurt summat kui lootsid. Laenufirma üritab siiski kaitsta end ning seepärast ollakse skeptilised esmakordse taotluse tegemisel. Kuna puudub muu tagatis peale sinu sõna, on kiirlaenu andmine laenuandja jaoks üsna riskantne.

Kui sul on vaja aga väikest laenu näiteks laupäeval, siis on isegi see võimalik.

Tavapäraselt saab esmakordsel laenamisel taotleda kuni eurot , mõnel juhul lausa kuni eurot. Sellest kõrgemad laenusummad on pigem aga erand kui reegel. Kui sul on vaja aga väikest laenu näiteks laupäeval, siis on isegi see võimalik. Veelgi enam – kiirlaen on võimalik kodust lahkumata kätte saada. Kui laenutaotlus esitada argipäeval ning saad positiivse vastuse, kantakse laen su pangakontole kohe pärast lepingu allkirjastamist.

Siin on väiksemad intressid, suuremad laenusummad ja pikemad tagasimakse tähtajad võrreldes kiirlaenuga. Tarbimislaen aitab välja juhul, kui summa on märkimisväärsem kui kiirlaenud. Tarbimislaen ja tema maht sõltub Teie sissetulekust ja olemasolevatest kohustustest. Tarbimislaen pakub võimaluse pikemaaajalisemaks tagasimakseks kui kiirlaenud. Mis on autoliising ja autolaen? Olete tüdinenud oma linnakorterist? Teid tõmbab värske õhu kätte?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *